Tarcze Klocki ATE Tył - PEUGEOT BOXER 244 -1400kg
Opis
Klocki hamulcowe ATE - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0116-0124.1Specyfikacja:średnica [mm]: 280,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 16,0Minimalna grubość [mm]: 14,2Ilość otworów: 5średnica otworu [mm]: 118,0Wysokość [mm]: 82,0średnica otworu centrującego [mm]: 72,0średnica wewnętrzna [mm]: 172,0otwór o śr [mm]: 15,6Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-4980.2Specyfikacja:Szerokość [mm]: 109,6Wysokość [mm]: 50,0Grubość [mm]: 20,3Liczba śrub: 4System hamulcowy: BremboZastosowanie:Peugeot BOXER Autobus (230P)2.0 i 80 kW 1994.03 -> 2002.042.0 i 4x4 80 kW 1996.08 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 4x4 68 kW 1996.07 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.08 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1996.07 -> 2002.042.5 TD 76 kW 1994.07 -> 2002.042.5 TD 4x4 76 kW 1996.07 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 DT 62 kW 1997.10 -> 2001.112.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi Napęd na 4 koła 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 HDi 4x4 94 kW 2000.10 -> 2002.04Peugeot BOXER Autobus (244, Z_)2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER Nadwozie pełne (230L)2.0 i 80 kW 1994.06 -> 2002.041.9 D 50 kW 1999.07 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1999.07 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.03 -> 2002.042.0 HDI 62 kW 2001.08 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1999.07 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1999.07 -> 2002.042.5 DT 62 kW 1997.10 -> 2001.112.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi 4x4 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 HDi 4x4 94 kW 2000.10 -> 2002.04Peugeot BOXER Nadwozie pełne (244)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 93 kW 2005.09 -> 2009.092.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER platforma / podwozie (244)2.0 BiFuel 81 kW 2001.12 -> 2006.062.0 HDi 62 kW 2002.04 -> .2.2 HDi 74 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 4x4 94 kW 2002.04 -> .2.8 HDi 107 kW 2004.04 -> .
Peugeot BOXER platforma / podwozie (ZCT_)2.0 i 80 kW 1994.06 -> 2002.042.0 81 kW 2001.12 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1994.06 -> 2002.041.9 TD 68 kW 1994.07 -> 2002.042.5 D 63 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 4x4 63 kW 1999.07 -> 2002.042.5 TD 76 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 79 kW 1997.01 -> 2002.042.5 TDI 4x4 79 kW 1999.07 -> 2002.042.8 D 64 kW 1999.01 -> 2002.022.8 HDi Napęd na 4 koła 93 kW 2000.10 -> 2001.112.8 HDI 94 kW 2000.11 -> 2002.04Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
