Tarcze Klocki ATE Przód VW BEETLE CADDY III 312mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0125-0158.1Specyfikacja:średnica [mm]: 312,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 146,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-7184.2Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 66,0Szerokość 2 [mm]: 156,3Wysokość 2 [mm]: 71,3Grubość [mm]: 20,6Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: ATEOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0194Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.10 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.04 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .
Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .
Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 74 kW 2005.03 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III Nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
