Przejdź do treści

Tarcze i Klocki BREMBO Tył SKODA FABIA I II III

237,30 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 08.7165.11Specyfikacja:średnica [mm]: 230Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9Minimalna grubość [mm]: 7Wysokość [mm]: 40.3średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 020Specyfikacja:Grubość [mm]: 17.2Numer WVA: 20961, 23554Szerokość [mm]: 87Wysokość [mm]: 53System hamulcowy: LucasZastosowanie:Skoda FABIA I (6Y2)1.4 16V 55 kW 1999.12 -> 2008.031.4 16V 74 kW 1999.12 -> 2008.032.0 85 kW 1999.12 -> 2008.031.4 TDI 51 kW 2005.10 -> 2008.031.4 TDI 55 kW 2003.04 -> 2008.031.4 TDI 59 kW 2005.10 -> 2008.031.9 TDI 74 kW 2000.01 -> 2008.031.9 TDI RS 96 kW 2003.06 -> 2008.03Skoda FABIA I Combi (6Y5)1.4 16V 55 kW 2000.05 -> 2007.121.4 16V 59 kW 2006.04 -> 2007.121.4 16V 74 kW 2000.04 -> 2007.122.0 85 kW 2000.04 -> 2007.121.4 TDI 51 kW 2005.10 -> 2007.121.4 TDI 55 kW 2003.04 -> 2007.121.4 TDI 59 kW 2005.10 -> 2007.121.9 TDI 74 kW 2000.04 -> 2007.12Skoda FABIA I Praktik (6Y5)1.4 TDI 51 kW 2005.10 -> 2007.12Skoda FABIA I sedan (6Y3)1.4 16V 55 kW 1999.10 -> 2007.121.4 16V 59 kW 2006.04 -> 2007.121.4 16V 74 kW 1999.12 -> 2007.122.0 85 kW 1999.12 -> 2007.121.4 TDI 51 kW 2005.10 -> 2007.121.4 TDI 55 kW 2003.04 -> 2007.121.4 TDI 59 kW 2005.10 -> 2007.121.9 TDI 74 kW 2000.01 -> 2007.12Skoda FABIA II (542)1.2 44 kW 2006.12 -> 2014.121.2 51 kW 2007.01 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.01 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.04 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.02 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.01 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.04 -> 2010.03Skoda FABIA II Combi (545)1.2 44 kW 2007.10 -> 2014.111.2 51 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2014.121.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.4 63 kW 2007.10 -> 2014.121.4 TSI RS 132 kW 2010.05 -> 2014.121.6 77 kW 2007.10 -> 2014.121.2 TDI 55 kW 2010.05 -> 2014.121.4 TDI 51 kW 2007.10 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.10 -> 2010.031.6 TDI 55 kW 2010.04 -> 2014.121.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2014.121.9 TDI 77 kW 2007.10 -> 2010.03Skoda FABIA III (NJ3)1.0 44 kW 2014.08 -> .1.0 55 kW 2014.08 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.08 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.08 -> .1.6 81 kW 2015.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.08 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.08 -> .

Skoda FABIA III kombi (NJ5)1.0 44 kW 2014.10 -> .1.0 55 kW 2014.10 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.10 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.10 -> .1.6 81 kW 2015.01 -> .1.4 TDI 55 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.10 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.10 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.