Przejdź do treści

Tarcze ATE Przód - VW JETTA IV SCIROCCO 288mm

225,50 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe ATE - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 24.0125-0145.1Specyfikacja:średnica [mm]: 288,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 144,0średnica otworu [mm]: 112,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .2.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Volkswagen SCIROCCO (137, 138)1.4 TSI 90 kW 2008.08 -> 2017.111.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2017.111.4 TSI 110 kW 2015.07 -> 2017.111.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2017.112.0 TSI 132 kW 2013.11 -> 2017.112.0 TSI 147 kW 2008.05 -> 2009.112.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2017.112.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2017.112.0 R 188 kW 2009.11 -> 2017.112.0 R 195 kW 2009.11 -> 2017.112.0 R 206 kW 2014.05 -> 2017.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2017.112.0 TDI 103 kW 2008.08 -> 2017.112.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2017.112.0 TDI 125 kW 2009.05 -> 2017.112.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2017.112.0 TDI 135 kW 2014.05 -> 2017.11Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.