Tarcze i Klocki BREMBO PRZÓD VW GOLF V VI 312mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 09.9772.11Specyfikacja:średnica [mm]: 312Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49.5średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrzniePrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 075Specyfikacja:Grubość [mm]: 20.3Wysokość 1 [mm]: 66Wysokość 2 [mm]: 71.3Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 145Szerokość 1 [mm]: 156.5Szerokość 2 [mm]: 155.3Numer WVA: 23587, 23588, 23589Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: TevesInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 TSI 125 kW 2005.11 -> 2008.111.8 GTI 132 kW 2006.08 -> 2008.112.0 GTI 147 kW 2004.10 -> 2009.022.0 TDI 125 kW 2005.11 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2009.071.4 TSI 125 kW 2007.06 -> 2009.072.0 147 kW 2007.06 -> 2009.07Volkswagen GOLF VI (5K1)1.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.11 -> .1.4 TSI 92 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2013.11 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.03 -> .2.0 GTI 155 kW 2011.11 -> .2.0 TSI 162 kW 2013.11 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 81 kW 2013.11 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.11 -> .2.0 TDI 110 kW 2013.11 -> .
Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TSI 147 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 81 kW 2010.01 -> 2013.072.0 TDI 100 kW 2009.07 -> 2013.072.0 TDI 103 kW 2009.07 -> 2013.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
