BREMBO Tarcza Przód POLO 6R, 9N 288mm
Opis
Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 09.7010.21Specyfikacja:Moment dokręcenia [Nm]: 120Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica [mm]: 288średnica otworu centrującego [mm]: 65Minimalna grubość [mm]: 22Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 34.2Informacje:Przetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTI 132 kW 2010.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 77 kW 2010.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .1.8 GTI 230 169 kW 2016.04 -> .2.0 R WRC 162 kW 2013.08 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .
Volkswagen POLO (9N_)1.8 GTI 110 kW 2005.09 -> 2009.111.9 TDI 96 kW 2003.11 -> 2009.11Volkswagen POLO sedan (9A4, 9A2, 9N2)1.0 58 kW 2003.02 -> 2003.101.4 55 kW 2002.11 -> 2012.041.4 74 kW 2003.11 -> .1.6 74 kW 2002.09 -> .1.6 Total Flex 74 kW 2004.10 -> .2.0 85 kW 2002.09 -> .2.0 Total Flex 88 kW 2008.09 -> 2014.121.4 TDI 55 kW 2003.07 -> .1.9 SDI 47 kW 2002.09 -> .1.9 TDi 74 kW 2002.09 -> .
Volkswagen POLO Van (6R)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
