Przejdź do treści

Klocki Hamulcowe Przód Mazda 323 Ba Bg

59,64 zł
Dostawa od 12,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ZESTAW CZTERECH KLOCKÓW HAMULCOWYCH NA OŚ PRZEDNIĄZESTAW PASUJE DOMAZDA 323 C IV BG1.8 16V BP22, BP31 140KM 1989.09 - 1993.031.8 16V GT BP DOHC 128KM 1989.09 - 1993.031.8 16V BP-ZE 114KM 1994.08 – 1998.09MAZDA 323 F IV BG1.8 4WD BPC 103KM 1991.01 - 1994.041.8 16V BP31 140KM 1989.09 - 1993.031.8 16V GT BP DOHC 128KM 1989.08 - 1994.071.8 16V BP-ZE 114KM 1994.08 – 1998.09MAZDA 323 F VI BJ2.0 D RF1G 71KM 1998.09 – 2004.05MAZDA 323 P V BA2.0 D RF1G 71KM 1996.10 -MAZDA 323 S IV BG1.8 16V GT BP DOHC 128KM 1989.06 – 1994.07MAZDA 323 S V BA1.6 TD 4EE1-T 82KM 1994.05 - 1998.091.8 16V BP-ZE 114KM 1994.08 - 1998.092.0 D RF1G 71KM 1996.10 – 1998.09MAZDA MX-3 EC1.6 I B69 88KM 1991.07 -1.6 I B6D 107KM 1994.01 -1.8 I V6 K819 133KM 1992.01 - 1994.011.8 I V6 K838 129KM 1994.01 -UWAGA!!!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ IŻ W POWYŻSZYCH MODELACH AUT BYŁY MONTOWANE INNE RODZAJE KLOCKÓWDLATEGO PROSIMY O PODANIE NUMERU VIN W CELU PRAWIDŁOWEGO DOBORU CZĘŚCI.

WYMIARY KLOCKA:DŁUGOŚĆ:91,7 mmWYSOKOŚĆ: 64,5 mmGRUBOŚĆ: 14,5 mmC13035