Przejdź do treści

Tarcze Klocki Brembo Przód - SKODA RAPID ROOMSTER

388,04 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 09.7011.11Specyfikacja:średnica [mm]: 256Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19Wysokość [mm]: 36.5średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrzniePrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 041Specyfikacja:Grubość [mm]: 19.7Numer WVA: 23130, 23131Szerokość [mm]: 146Wysokość [mm]: 54.6System hamulcowy: TevesZastosowanie:Skoda RAPID (NH3)1.2 55 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 63 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 66 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 77 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 81 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.07 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .1.6 77 kW 2012.07 -> .1.6 81 kW 2015.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 66 kW 2013.08 -> .1.6 TDI 77 kW 2012.07 -> .1.6 TDI 85 kW 2015.05 -> .

Skoda RAPID Spaceback (NH1)1.2 55 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 63 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 66 kW 2015.05 -> .1.2 TSI 77 kW 2012.07 -> .1.2 TSI 81 kW 2015.05 -> .1.4 TSI 90 kW 2012.07 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .1.6 77 kW 2012.07 -> .1.4 TDI 66 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 66 kW 2013.08 -> .1.6 TDI 77 kW 2012.07 -> .1.6 TDI 85 kW 2015.05 -> .

Skoda ROOMSTER (5J)1.2 47 kW 2006.05 -> 2007.011.2 51 kW 2007.01 -> 2015.051.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.03 -> 2015.051.4 63 kW 2006.09 -> 2015.051.6 77 kW 2006.09 -> 2015.051.2 TDI 55 kW 2010.03 -> 2015.051.4 TDI 51 kW 2006.07 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2006.09 -> 2010.031.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.03 -> 2015.051.9 TDI 74 kW 2006.03 -> 2006.051.9 TDI 77 kW 2006.09 -> 2010.03Skoda ROOMSTER Praktik (5J)1.2 51 kW 2007.03 -> 2015.051.2 TSI 63 kW 2010.03 -> 2015.051.4 63 kW 2007.03 -> 2015.051.2 TDI 55 kW 2010.03 -> 2015.051.4 TDI 51 kW 2007.03 -> 2010.031.4 TDI 59 kW 2007.03 -> 2010.031.6 TDI 66 kW 2010.03 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.