Switch Hdmi 2.1 3x1 Przełącznik 8k 4k 120hz 240hz
Opis
SWITCH HDMI 2.1 3x1 PRZEŁĄCZNIK 8K 4K 120HZ 240HZPAWONIKSWITCH HDMI 2.1 3x1 PRZEŁĄCZNIK 8K 4K 120HZ 240HZDlaczego PAWONIK?- Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach - Wystawiony towar posiadamy na stanie, dzięki czemu zamówienia realizujemy w przeciągu 24 godzin - Prowadzimy profesjonalny serwis dzięki czemu możesz liczyć na wsparcie techniczneSwitch najwyższego standardu ULTRA High Speed HDMI z kanałami Ethernet i ARC. Przełącznik wspiera standard HDMI 2.1 oraz niższych jak 2.0 i 1.4. Mnóstwo pozytywnych opinii klientów, którzy korzystają z naszych produktów. Switch w pełni ekranowany, redukcja EMI oraz RF. Wtyczki wykonane z dokładnością, co zapewnia trwałość produktu oraz zapewnienie najwyższej jakości obrazu. Zapewnienie wymagań zasadniczych Unii Europejskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia oraz środowiska (użyte jedynie bezpieczne dla otoczenia substancje).
Szeroka gama produktów, w naszej ofercie posiadamy również kable o innej długości (do 20 metrów), w innym standardzie, splitttery, switche oraz wiele innych sprzętów audio-video.
Nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy. Zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości i są w pełni ekranowane, dzięki czemu zapewniają najwyższej jakości obraz i dźwięk bez zakłóceń. Umożliwia podłączenie trzech urządzeń HDMI (takich jak odtwarzacz DVD, dekoder DVBT, konsola do gier, Apple TV, komputer lub Blueray) do jednego odbiornika HDMI, np. w telewizorze HD, projektorze lub monitorze.
Obsługuje UHD 8K przy 60 Hz i 4K przy 120Hz i FULL HD przy 240HZ HDCP 2.2 RGB 4:4:4. Przepustowość wzmacniacza wideo może wynosić do 48 Gbps. Proste, wygodne i niedrogie rozwiązanie do rozbudowy zestawu kina domowego. Pełne wsparcie dla ULTRA HD 4K oraz HDCP 2.3. Nie wymaga żadnych sterowników - urządzenie w 100% automatyczne Plug and Play. Wsparcie dla HDR oraz CEC.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:- Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości - Wejście: 3x port 19-pinowe HDMI-A - Wyjścia: port 19-pinowe HDMI-A - Pełne wsparcie dla ULTRA HD 8K@60Hz - Obsługa HDMI 2.1, HDCP2.3, dynamicznego HDR oraz CEC - Format 3D - obsługuje sRGB, YCbCr, xvYCC, Deep Color - Głębia koloru: 48 bitów - 8-kanałowy LPCM/192 kHz/24-bit - obsługuje - DTS-HD Master Audio - obsługuje - Synchronizacja audio wideo (AV-sync) - obsługuje - Obsługa kabli: długość wejście wyjście HDMI do 1.5 metra dla 8K@60Hz/4K@120Hz. Długość wyjścia/wejścia do 5 metrów dla 4K@60Hz. - Wymiary switcha: 11x6x1.9 cm - Ponadto można go umieścić na końcu długiego kabla HDMI, aby zregenerować sygnał HDMI.
Switche HDMI 2.1 są kompatybilne z urządzeniami spełniającymi standardy audio video HDMI, między innymi:- Telewizory LED, LCD, PLAZMY, Smart TV z portem HDMI - TV Boxy Android smart - Odtwarzacze Blue-Ray, projektory, nagrywarki oraz amplitunery - Komputery stacjonarne, laptopy, monitory, panele sterownicze - Najnowsze karty graficzne: Nvidia 3060Ti, Nvidia 3070Ti, Nvidia 3090TI - Konsole Xbox One, PlayStation 5 - Dekodery: Cyfra+, Cyfrowy Polsat, NC+ oraz pozostałeWykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów dzięki czemu przeszedł wiele rygorystycznych testów. Super wytrzymałe metalowe końcówki. Giętka, wytrzymała osłona PVC gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Precyzja wykonania na najwyższym poziomie, tylko najlepsze materiały. Grube, wykonane z czystej miedzi OFC żyły zapewniają najwyższą jakość obrazu. Nowoczesny design.
Przykładowe konfiguracje:Stan: Nowy EAN (GTIN): 5903684263455 Kod producenta: JL-8K0301A Marka: PAWONIK Model: JL-8K0301A Długość kabla: 0 Złącza: HDMI - HDMI Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.3 Standard HDMI: 2.1 Stan opakowania: oryginalneStan: NowyEAN (GTIN): 5903684263455Kod producenta: JL-8K0301AMarka: PAWONIKModel: JL-8K0301ADługość kabla: 0Złącza: HDMI - HDMIWaga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.3Standard HDMI: 2.1Stan opakowania: oryginalne
