Przejdź do treści

Elastyczna Ssawka Szczelnowa Długa Końcówka Do Odkurzacza 32mm Zelmer

15,45 zł
Dostawa od 12,00 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ELASTYCZNA SSAWKA SZCZELNOWA DŁUGA KOŃCÓWKA DO ODKURZACZA 32mm ZELMER Bisanti®UWAGA ! Oferujemy również w sprzedaży ADAPTERY 32mm-35mmSsawka szczelinowa elastyczna giętka długa do odkurzaczy Zelmer 32 mmm• System mocowania: 32mm [Zelmer] (średnica zewnętrzna)• Posiada kółka: Nie• Uniwersalne mocowanie: Nie• Kolor: Czarny• Ilość sztuk: 1• Jednostka: Sztuka• Rodzaj: Zamiennik• Opakowanie: Brak• Waga: 90gSsawka szczelinowa giętka do odkurzaczy ZELMER o średnicy mocowania 32 mm.

Ssawka o długości 59 cm idealnie nadaję się do odkurzania trudno dostępnych miejsc• w domu,• samochodzie• warsztacieDzięki niej dotrzesz do każdego zakamarku w Twoim domu.

Sprzątanie trudno dostępnych miejsc staje się skuteczne i wygodne.

Przed zakupem prosimy o dokładne sprawdzenie wymiarów przyłącza.

Do popularnych modeli odkurzaczy BOSCH, PHILIPS, ELECTROLUX itp. ssawka NIE będzie pasować.

Pasujący odpowiednik znajdą Państwo na innych naszych ofertach.

Wyprodukowana w Polsce. Nie jest to tani zamienniki sprowadzany z Azji.

Kompatybilność produktu:Upewnij się czy produkt z tej aukcji pasuje do Twojego urządzenia!• Zelmer Aquario819.0 SK, 819.0 SP, 819.0 ST, 819.5 SK• Zelmer Aquawelt919.0 SP, 919.0 ST, 919.5 SK, ZVC752SP (919.0 SP), ZVC752ST (919.0 ST), ZVC752ZK (919.5 SK), ZVC752ZP (919.5 SP), ZVC764CT• Zelmer Aquawelt PlusZVC762SP, ZVC762ST, ZVC762ZK, ZVC762ZP, ZVC762ZT• Zelmer Aquos829.0 SK, 829.0 SP, 829.0 ST, ZVC722SP, ZVC722ST, ZVC722ZK• Zelmer Clarris2700.0 SP, 2700.0 ST, ZVC341ST (2700.0 ST), ZVC341ST (VC2700.0 ST), ZVC342SP (2700.0 SP), ZVC342SP (VC2700.0 SP), ZVC345SA• Zelmer Clarris Twix2750.0 SK, 2750.0 SP, 2750.0 ST, ZVC381SK (2750.0 SK), ZVC381SP (2750.0 SP), ZVC381ST (2750.0 ST)• Zelmer Clarris+ TwixZVC381SK (VC2750.0 SK), ZVC381SP (VC2750.0 SP), ZVC381ST (VC2750.0 ST), ZVC385SA, ZVC385SP• Zelmer Cobra2000, 2010, 2000.0 E, 2000.5 E, 2000.6 E, 2010.0 E, 2010.0 SL, 2010.0.

F08 E, 2010.0.

F08 S, 2010.5 E• Zelmer Cobra II Silent2500.0EH, 2500.0EK, 2500.0SP, 2500.0ST• Zelmer Cobra Plus2000.0.

F08 E, 2000.0.

F08 S• Zelmer DOTVC 1002.0EK,XS01Z011• Zelmer Elf321.0, 321.5, 321.6• Zelmer Elf 2323.0 EF, 323.0 EK, 323.5 EF, ZVC162EF (323.0 EF), ZVC162EK (323.0 EK), ZVC162YF (323.5 EF)• Zelmer Elf 3ZVC165EF, ZVC165EK, ZVC165YF• Zelmer Elf Bonus322.0, 322.5, 322.6• Zelmer Explorer1100.0 EK, 1100.5 EF• Zelmer Flip321.0.

E00E, 321.5.

E00E, 322.0 E01E, 322.0.

E00E, 322.5.

E00E• Zelmer Flooris1006.0HP, 1006.0HT, 1006.0ST, ZVC541HT(1006.0HT), ZVC542HP(VC1006.0HP), ZVC542ST(VC1006.0ST), ZVC545AP, ZVC545CA, ZVC547AP, ZVC547CA• Zelmer Furio400.0.

N06• Zelmer Jupiter4000.0 HP, 4000.0 HQ, 4000.0 HT, ZVC422HP, ZVC422HQ, ZVC422HT, ZVC425HA, ZVC425HM, ZVC425HT, ZVC425SA, ZVC425SP, ZVC425XT, ZVC427AP, ZVC427CA, ZVC427HT, ZVC427VT, ZVC427XT• Zelmer Magnat3000.0 E, 3000.0 EK, 3000.0 S, 3000.0 SK, 3000.0 SL, 3000.5 E, 3000.5 EH• Zelmer Maxim3000.0.

K28 E, 3000.0.

K28 S• Zelmer Meteor 2400.0, 400.0 EF, 400.0 EK, 400.0 EP, 400.0 EQ, 400.0 ET, 400.5, ZVC212EF, ZVC212EK, ZVC212EP, ZVC215EK, ZVC215EP• Zelmer Odyssey450.0EH, 450.0EK, 450.0SP, 450.0ST, ZVC302EH, ZVC302EK, ZVC302SP, ZVC302ST, ZVC305SK, ZVC305SM, ZVC305SP, ZVC305ST, ZVC305XM, ZVC305XT, ZVC307HP, ZVC307HT, ZVC307SA, ZVC307SK, ZVC307SP, ZVC307XT• Zelmer Orion1500.0 E, 1500.0 EH, 1500.0 EK, 1500.0 S, 1500.0050, 1500.5 E• Zelmer Orion MAX2500.0 EK, 2500.0 SP, 2500.0 ST• Zelmer ProtectoZVC465KP, ZVC465SK• Zelmer RotoVC1001.0SK, VC1001.0SP, ZVC222SF(VC1001.0SF), ZVC222SK(VC1001.0SK), ZVC222SP(VC1001.0SP), ZVC225SK, ZVC225SP• Zelmer SilentweltZVC605AP, ZVC605CA• Zelmer Solaris5000.0 HQ, 5000.0 HT, ZVC502HQ, ZVC502HT• Zelmer Solaris Twix5000.3 HT, 5500.0 HQ, 5500.0 HT, 5500.3 HQ, 5500.3 HT Super, ZVC552HT (5500.0 HT), ZVC552KQ (5500.3 HQ), ZVC552KT (5500.3 HT)• Zelmer Syrius1600.0 HQ, 1600.0 SP, 1600.0 ST, 1600.3K14HQ, ZVC412KQ (1600.3 HQ), ZVC412KT (1600.3 HT), ZVC412SP (1600.0 SP), ZVC412ST (1600.0 ST), ZVC415SP, ZVC415ST• Zelmer Twist1500.5.

E02E, 1500.5.

F02E• Zelmer Twister1500.0.

F08.

E, 1500.0.

F08.

S• Zelmer Voyager Twix01Z014SK, 01Z014ST, ZVC332SK, ZVC332ST, ZVC335SK, ZVC335SM, ZVC335STB ezkonkurencyjny - Nasze produkty są niezrównane na rynku dzięki swojej jakości i innowacyjności.

I nnowacyjny - Stale dążymy do wp