Przejdź do treści

Tarcze i Klocki BREMBO PRZÓD VW JETTA III IV 280mm

408,20 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 09.9167.11Specyfikacja:dla numeru artykułu: 09.9167.11średnica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 19Wysokość [mm]: 49.5średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrzniePrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 072Specyfikacja:dla numeru artykułu: P 85 072Grubość [mm]: 19.7Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 145Numer WVA: 23130, 23131, 23187Szerokość [mm]: 146Wysokość [mm]: 54.7Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: TevesInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.