Klocki Ferodo Tył Mitsubishi Lancer, Outlander I
Opis
Klocki hamulcowe Ferodo - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: FDB1839Specyfikacja:Grubość [mm]: 15,5Długość [mm]: 85,4Ciężar [kg]: 0,715Wysokość 1 [mm]: 35,5Wysokość 2 [mm]: 40System hamulcowy: AkebonoDługość 1 [mm]: 105,9Numer WVA: 24014Numer WVA: 24015Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Mitsubishi LANCER VII (CS_A, CT_A)1.3 60 kW 2003.09 -> 2013.121.6 (CS3A) 72 kW 2003.09 -> 2013.121.8 SEi Limited 91 kW 2003.09 -> 2007.032.0 85 kW 2003.09 -> 2013.122.0 GDi 92 kW 2003.09 -> 2013.122.0 (CS9A) 99 kW 2003.12 -> 2013.122.0 i 113 kW 2007.10 -> 2013.122.4 GDI 108 kW 2003.09 -> 2013.12EVO VIII - 260 (CT9A) 195 kW 2004.03 -> 2005.07EVO IX (CT9A) 206 kW 2005.01 -> 2007.09EVO IX (CT9A) 213 kW 2005.08 -> 2006.09Mitsubishi LANCER VII kombi (CS_W, CT_W)1.6 72 kW 2003.09 -> 2008.101.8 GDi T 121 kW 2003.09 -> 2008.102.0 99 kW 2003.09 -> 2007.122.4 GDI 98 kW 2003.09 -> 2008.10Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A)1.5 80 kW 2008.06 -> .1.5 Bifuel 80 kW 2010.02 -> .1.6 MIVEC 86 kW 2010.05 -> .1.8 103 kW 2010.05 -> .1.8 Flexfuel 103 kW 2009.03 -> .1.8 105 kW 2008.02 -> .1.8 Bifuel 105 kW 2010.01 -> .1.8 Flexfuel (CY3A) 105 kW 2010.01 -> .2.0 108 kW 2009.01 -> .2.0 i 4WD 113 kW 2007.03 -> .2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 177 kW 2008.10 -> .1.8 DI-D 85 kW 2010.05 -> .1.8 DI-D (CY9A) 110 kW 2010.06 -> .2.0 DI-D 103 kW 2008.01 -> .
Mitsubishi LANCER VIII Sportback (CX_A)1.5 80 kW 2008.06 -> .1.5 Bifuel 80 kW 2010.03 -> .1.6 MIVEC 86 kW 2010.05 -> .1.8 MIVEC 103 kW 2009.03 -> .1.8 Flex 103 kW 2009.03 -> .1.8 (CX3A) 105 kW 2008.06 -> .1.8 Bifuel 105 kW 2010.02 -> .1.8 DI-D 85 kW 2010.05 -> .1.8 DI-D (CX9A) 110 kW 2010.06 -> .2.0 DI-D 103 kW 2008.06 -> .
Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W)2.0 4WD (CU2W) 93 kW 2003.05 -> 2006.102.0 (CU2W) 100 kW 2003.05 -> 2006.102.0 4WD (CU2W) 100 kW 2003.05 -> 2006.102.0 Turbo 4WD (CU2W) 148 kW 2004.04 -> 2006.102.0 Turbo-R 4WD 177 kW 2002.01 -> 2006.102.4 4WD 103 kW 2003.05 -> 2006.102.4 HDD Mivec (CU5W) 118 kW 2001.03 -> 2006.122.4 4WD (CU5W) 118 kW 2003.11 -> 2006.102.4 4WD (CU5W) 119 kW 2003.05 -> 2006.10Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
