2x Przednia Tarcza Bosch 288 Mm A3 8p Altea Octavia Iii Caddy Iv
Opis
474A2Tarcze hamulcowe Bosch - PrzódNr katalogowy: 0 986 479 088Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyZastosowanie:Volkswagen T-ROC (A11)1.0 TSI 85 kW 2017.07 -> .1.0 TSI 4motion 85 kW 2019.01 -> .1.5 TSI 110 kW 2017.11 -> .1.5 TSI 4motion 110 kW 2018.05 -> .2.0 TSI 4motion 140 kW 2017.07 -> .1.6 TDI 85 kW 2018.03 -> .2.0 TDI 110 kW 2018.03 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2017.09 -> .
Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2)1.4 TSI 103 kW 2006.02 -> 2010.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.05 -> 2010.051.4 FSI 125 kW 2006.11 -> 2010.051.6 75 kW 2003.07 -> 2010.051.6 BiFuel 75 kW 2006.11 -> 2010.051.6 FSI 85 kW 2003.02 -> 2007.012.0 EcoFuel 80 kW 2006.02 -> 2009.052.0 FSI 110 kW 2003.10 -> 2007.011.9 TDI 66 kW 2004.11 -> 2010.051.9 TDI 74 kW 2003.02 -> 2004.051.9 TDI 77 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.02 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2010.052.0 TDI 16V 103 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 125 kW 2005.12 -> 2010.05Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Pamiętaj, że producent pojazdu mógł zastosować kilka rodzajów części w jednym roczniku!
Weryfikuj po dopasowaniu, numerach części oryginalnej, parametrach części oraz numerze VIN!
