Continental CT1218 Pasek rozrządu
Opis
CONTI CT1218 PASEK ROZRZĄDU AUDI A4Parametry techniczne dotyczące CT1218Ilość zębów: 53Długość opakowania [cm]: 25,5Ciężar [kg]: 0,073Szerokość [mm]: 10,2Wariant wyposażenia: BELT IN OILPodziałka zębów [mm]: 8,959Długość [mm]: 475Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CRKB, CXXB / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.02 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2019.07AUDI A3 Limousine (8YS)DTUA / 40 TDI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2020.12 -AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8YA)DSUD, DTRD, DTRB / 30 TDI / 2,0 / 85 / 116 / 2019.11 -AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DTPA / 40 TDI Mild Hybrid quattro / 2,0 / 150 / 204 / 2020.09 -AUDI A4 B8 (8K2)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2007.11 - 2015.12CJCD, CMFB, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2015.12CJCD, CSUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)CZHA, DEUA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2015.08 -DESA, DETA, DFVA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2015.09 - 2019.11DEUC / 2.0 TDI / 2,0 / 90 / 122 / 2016.05 - 2019.11DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 - 2019.11DETB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2016.09 - 2019.11AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUC / 2.0 TDI / 2,0 / 90 / 122 / 2016.04 - 2018.09DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 - 2019.10DESA, DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.10 - 2019.05AUDI A5 (F53, F5P)DESA, DETA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.10 -CZHA, DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.05 - 2020.02DTPA / 40 TDI Mild Hybrid / 2,0 / 150 / 204 / 2020.09 -AUDI A5 kabriolet (8F7)CJCD, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2017.01CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (F57, F5E)DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.11 - 2019.12DETA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.03 -DETA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.03 - 2019.12DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.08 - 2019.12DEZB, DTNB / 30 TDI MILD HYBRID / 2,0 / 100 / 136 / 2018.07 -AUDI A5 Sportback (8TA)CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2009.09 - 2017.01CJCD, CMFB, CSUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2017.01AUDI A5 Sportback (F5A, F5F)DETA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.08 - 2020.02DEUA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.01 - 2020.02DEUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2017.05 - 2018.08DTPA / 40 TDI M
