Przejdź do treści

Tarcze Klocki BREMBO Przód - VW POLO 6R 288mm

512,62 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 09.7010.21Specyfikacja:Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 34.2dla numeru artykułu: 09.7010.21Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica [mm]: 288średnica otworu centrującego [mm]: 65Moment dokręcenia [Nm]: 120Minimalna grubość [mm]: 22Klocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 075Specyfikacja:System hamulcowy: TevesIlość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1Szerokość 1 [mm]: 156.5Wysokość 2 [mm]: 71.3Numer WVA: 23587, 23588, 23589Grubość [mm]: 20.3Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 145Wysokość 1 [mm]: 66Szerokość 2 [mm]: 155.3dla numeru artykułu: P 85 075Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen POLO (6R1, 6C1)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 (6R1) 63 kW 2009.03 -> 2014.051.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTI 132 kW 2010.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .1.8 GTI 230 169 kW 2016.04 -> .2.0 R WRC 162 kW 2013.08 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .

Volkswagen POLO Van (6R)1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.