Przejdź do treści

Tarcze Klocki Brembo Tył VW NEW BEETLE POLO 6R 9N

246,34 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 08.7165.11Specyfikacja:średnica [mm]: 230Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9Minimalna grubość [mm]: 7Wysokość [mm]: 40.3średnica otworu centrującego [mm]: 65Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 020Specyfikacja:Grubość [mm]: 17.2Numer WVA: 20961, 23554Szerokość [mm]: 87Wysokość [mm]: 53System hamulcowy: LucasZastosowanie:Volkswagen NEW-BEETLE (9C1, 1C1)1.4 55 kW 2001.11 -> 2010.091.6 74 kW 1999.10 -> 2000.091.6 75 kW 2000.06 -> 2010.091.8 T 110 kW 1999.10 -> 2010.091.8 T 132 kW 2001.11 -> 2005.062.0 85 kW 1998.01 -> 2010.092.5 110 kW 2005.07 -> 2010.091.9 TDI 66 kW 1998.01 -> 2004.061.9 TDI 74 kW 2001.02 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Volkswagen NEW-BEETLE kabriolet (1Y7)1.4 55 kW 2003.01 -> 2010.091.6 75 kW 2003.01 -> 2010.091.8 T 110 kW 2003.01 -> 2010.092.0 85 kW 2002.09 -> 2010.102.5 110 kW 2005.07 -> 2010.091.9 TDI 74 kW 2003.06 -> 2010.091.9 TDI 77 kW 2005.07 -> 2010.09Volkswagen POLO (6R, 6C)1.0 44 kW 2014.01 -> .1.0 55 kW 2014.01 -> .1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.0 TSI 81 kW 2014.11 -> .1.2 44 kW 2009.06 -> .1.2 51 kW 2009.06 -> .1.2 TSI 66 kW 2011.05 -> 2014.051.2 TSI 16V 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 77 kW 2009.11 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 BiFuel 60 kW 2010.03 -> 2011.011.4 63 kW 2009.06 -> .1.4 TSI 103 kW 2012.10 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 GTI 132 kW 2010.05 -> .1.6 BiFuel 60 kW 2011.01 -> .1.6 66 kW 2014.07 -> .1.6 81 kW 2014.07 -> .1.8 GTI 141 kW 2014.11 -> .1.8 GTI 230 169 kW 2016.04 -> .2.0 R WRC 162 kW 2013.08 -> .1.2 TDI 55 kW 2009.10 -> .1.4 TDI 55 kW 2014.03 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .1.4 TDI 77 kW 2014.05 -> .1.6 TDI 55 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 66 kW 2009.06 -> .1.6 TDI 77 kW 2009.06 -> .

Volkswagen POLO (9N_)1.2 44 kW 2007.05 -> 2009.111.2 12V 47 kW 2001.10 -> 2007.071.2 12V 51 kW 2007.05 -> 2009.111.4 16V 55 kW 2001.10 -> 2008.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2009.111.4 61 kW 2002.08 -> 2009.111.4 FSI 63 kW 2002.02 -> 2006.071.4 16V 74 kW 2001.10 -> 2008.051.6 16V 77 kW 2006.05 -> 2009.111.8 GTI 110 kW 2005.09 -> 2009.111.8 GTi Cup Edition 132 kW 2006.05 -> 2009.111.4 TDI 51 kW 2005.04 -> 2009.111.4 TDI 55 kW 2001.10 -> 2005.061.4 TDI 59 kW 2005.04 -> 2009.111.9 SDI 47 kW 2001.10 -> 2009.111.9 TDI 74 kW 2001.10 -> 2009.111.9 TDI 96 kW 2003.11 -> 2009.11Volkswagen POLO sedan (60_, 61_)1.6 63 kW 2010.11 -> .1.6 77 kW 2010.05 -> .

Volkswagen POLO sedan (9A4)1.4 55 kW 2003.07 -> .1.4 74 kW 2003.11 -> .1.4 TDI 55 kW 2003.07 -> .1.9 SDI 47 kW 2002.09 -> .1.9 TDi 74 kW 2002.09 -> .

Volkswagen POLO Van (6R)1.0 TSI 70 kW 2014.11 -> .1.2 TSI 66 kW 2014.02 -> .1.2 TSI 81 kW 2014.01 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.05 -> .1.4 TDI 66 kW 2014.02 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.