Tarcze i Klocki Brembo Tył AUDI A6 C7 A7 300mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe BremboKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 08.
A759.11Specyfikacja:średnica [mm]: 300Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12Minimalna grubość [mm]: 10Wysokość [mm]: 36.2średnica otworu centrującego [mm]: 68Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 120Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 85 118Specyfikacja:Grubość [mm]: 17.5Wysokość 1 [mm]: 59Wysokość 2 [mm]: 60Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 210Numer WVA: 24606, 25214Szerokość [mm]: 116.6Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: LucasInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A6 (4G2, C7, 4GC)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.05 -> .2.0 TFSI 155 kW 2011.03 -> 2013.052.0 TFSI quattro 155 kW 2012.05 -> 2013.052.0 TFSI hybrid 155 kW 2011.11 -> .2.0 TFSI 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2014.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2010.11 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .
S6 quattro 331 kW 2014.10 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.03 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.03 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.03 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .
Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD)1.8 TFSI 140 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI 132 kW 2011.06 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 150 kW 2011.05 -> 2015.042.8 FSI quattro 162 kW 2014.09 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2011.05 -> 2012.053.0 TFSI quattro 228 kW 2011.11 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.09 -> .
S6 quattro 331 kW 2014.10 -> .2.0 TDI 100 kW 2012.01 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .2.0 TDI 120 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 130 kW 2011.05 -> .2.0 TDI 140 kW 2013.11 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.04 -> .3.0 TDI 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2011.05 -> .3.0 TDI 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2011.05 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 230 kW 2011.11 -> .3.0 TDI quattro 235 kW 2014.09 -> .3.0 TDI quattro 240 kW 2014.09 -> .
Audi A7 Sportback (4GA, 4GF)1.8 TFSI 140 kW 2015.04 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 185 kW 2014.09 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.8 FSI 150 kW 2011.02 -> .2.8 FSI quattro 150 kW 2010.10 -> .3.0 TFSI quattro 220 kW 2010.10 -> .3.0 TFSI quattro 228 kW 2011.01 -> .3.0 TFSI quattro 245 kW 2014.05 -> .3.0 TDI 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 140 kW 2015.11 -> .3.0 TDI 150 kW 2010.11 -> .3.0 TDI quattro 150 kW 2010.12 -> .3.0 TDI 155 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 155 kW 2014.07 -> .3.0 TDI 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2014.07 -> .3.0 TDI quattro 176 kW 2013.05 -> .3.0 TDI quattro 180 kW 2010.10 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2014.05 -> .3.0 TDI quattro 2
