Przejdź do treści

Szczęki Agila B Splash Swift Iii Aygo Yaris C1 107

62,96 zł
Dostawa od 12,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

SZCZĘKIMETELLIStan: NowySZCZĘKI :śr. wewn. bębna ham. [mm]: 200Szerokość [mm]: 32System hamulcowy: BOSCHCiężar [kg]: 1,210Kraj producenta pojazdu: FrancjaOznaczenie kontrolne: ECE R90 APPROVEDKODMET53-0438ZASTOSOWANIEMarka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Kod silnika, Rok produkcjiCITROËN, C1 (PM_, PN_):1.0, 998, 1KR-FE, 2005.06 -1.4 HDi, 1398, 8HT (DV4TD), 2005.06 -OPEL, AGILA (B) (H08):1.0, 996, K10B, 2008.04 -1.2, 1242, K12B, 2008.04 -1.3 CDTI, 1248, Z 13 DTJ, D13A, 2008.04 -PEUGEOT, 107:1.0, 998, 1KR (384 F), CFA (384F), 2005.06 -1.4 HDi, 1398, 8HT (DV4TD), 2005.06 -SUZUKI, SPLASH:1.0, 996, K10B, 2008.01 -1.2, 1242, K12B, 2008.01 -1.2 VVT, 1242, K12B, 2010.09 -1.2 VVT, 1242, K12B, 2011.06 -1.2 VVT, 1242, K12B, 2012.08 -1.3 CDTI, 1248, D13A, Z 13 DTJ, 2008.01 -SUZUKI, SWIFT III (MZ, EZ):1.3 DDiS, 1248, Z13DT, 2005.08 -1.3, 1328, M13A, 2005.02 -1.3 4x4, 1328, M13A, 2006.01 -1.5, 1490, M15A, 2005.02 -TOYOTA, AYGO (WNB1_, KGB1_):1.0 GPL, 998, 1KR-FE, 2005.07 -1.0 (KGB10_), 998, 1KR-FE, 2005.07 -1.4 HDi (WNB10_), 1398, 2WZ-TV, 2005.07 - 2010.08TOYOTA, PLATZ (NCP1_, SCP1_):1.0 (SCP11_), 998, 1SZ-FE, 1999.04 - 2005.081.3 4WD (NCP16_), 1299, 2NZ-FE, 1999.08 - 2005.081.3 (NCP16_), 1299, 2NZ-FE, 1999.08 - 2005.08TOYOTA, YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_):1.0 (SCP10_), 998, 1SZ-FE, 1999.04 - 2005.091.0 (SCP10_), 998, 1SZ-FE, 2003.03 - 2005.091.3 (NCP10_, NCP11_), 1298, 2SZ-FE, 1999.08 - 2005.091.3 (NCP10_, NCP20_, NCP22_), 1298, 2NZ-FE, 2SZ-FE, 1999.11 - 2005.101.4 D-4D (NLP10_, NLP20_, NLP22_), 1364, 1ND-TV, 2001.10 - 2005.091.5 (NCP12_, NCP13_), 1497, 1NZ-FE, 2001.04 - 2005.09