Tarcze Klocki BREMBO - RENAULT MEGANE II 280mm
Opis
Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 09.8137.21Specyfikacja:Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24średnica [mm]: 280średnica otworu centrującego [mm]: 61Moment dokręcenia [Nm]: 90Minimalna grubość [mm]: 21.8Ilość otworów: 4Wysokość [mm]: 44Informacje:Powierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: P 68 048Specyfikacja:System hamulcowy: TevesWysokość 1 [mm]: 66.3Szerokość 2 [mm]: 155.3Grubość [mm]: 18.3Szerokość 1 [mm]: 156.3Wysokość 2 [mm]: 68.7Zastosowanie:Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)1.6 Bifuel 77 kW 2005.06 -> 2008.021.6 77 kW 2005.06 -> 2008.021.6 Flex-Fuel 77 kW 2007.01 -> 2008.021.6 16V 82 kW 2006.01 -> 2008.061.6 16V (BM0C, CM0C) 83 kW 2002.11 -> 2008.022.0 16V (BM0U, CM0U) 99 kW 2002.11 -> 2008.022.0 102 kW 2006.06 -> 2010.122.0 16V Turbo 120 kW 2004.05 -> 2008.021.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 kW 2002.09 -> 2008.021.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 kW 2005.05 -> 2008.021.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 kW 2003.10 -> 2008.021.5 dCi (BM16, CM16) 76 kW 2007.01 -> 2009.031.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 kW 2005.05 -> 2008.061.9 dCi 66 kW 2002.11 -> 2005.121.9 dCi 68 kW 2004.03 -> 2006.081.9 dCi 81 kW 2005.05 -> 2008.021.9 dCi 85 kW 2002.11 -> 2008.021.9 dCi (BM0G, CM0G) 88 kW 2002.11 -> 2008.021.9 dCi 96 kW 2005.05 -> 2009.12Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)1.6 77 kW 2005.06 -> 2009.031.6 16V 82 kW 2006.01 -> 2008.061.6 83 kW 2003.09 -> 2009.032.0 99 kW 2003.09 -> 2009.122.0 102 kW 2003.09 -> 2007.022.0 16V Turbo 120 kW 2004.05 -> 2009.031.5 dCi (EM16) 76 kW 2007.01 -> 2009.061.5 dCi (EM1E) 78 kW 2006.03 -> 2009.011.9 dCi 81 kW 2005.05 -> 2009.031.9 dCi 85 kW 2003.09 -> 2009.031.9 dCi 88 kW 2003.09 -> 2009.031.9 dCi 96 kW 2005.05 -> 2007.02Renault MEGANE II kombi (KM0/1_)1.4 72 kW 2003.08 -> 2009.071.6 16V 77 kW 2005.05 -> 2009.071.6 16V Hi-Flex 77 kW 2008.02 -> 2009.071.6 16V 82 kW 2006.01 -> 2009.081.6 83 kW 2003.08 -> 2009.072.0 99 kW 2003.08 -> 2009.072.0 102 kW 2006.12 -> 2011.011.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 kW 2003.08 -> 2006.051.5 dCi (KM1F) 63 kW 2005.05 -> 2009.071.5 dCi (KM02, KM13) 74 kW 2004.02 -> 2006.031.5 dCi (KM16) 76 kW 2007.01 -> 2009.071.5 dCi (KM16, KM1E) 78 kW 2005.05 -> 2008.061.9 dCi 66 kW 2004.04 -> 2005.121.9 dCi 68 kW 2004.03 -> 2007.021.9 dCi 81 kW 2005.05 -> 2009.071.9 dCi 85 kW 2005.05 -> 2009.071.9 dCi 88 kW 2003.08 -> 2009.071.9 dCi 96 kW 2005.05 -> 2009.07Renault MEGANE II sedan (LM0/1_)1.6 77 kW 2005.05 -> .1.6 81 kW 2003.09 -> 2008.111.6 16V (LM1R, LM0C) 82 kW 2006.01 -> .1.6 83 kW 2003.09 -> .2.0 99 kW 2003.09 -> .1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 kW 2003.08 -> 2010.121.5 dCi (LM1F) 63 kW 2005.05 -> 2010.121.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 kW 2004.02 -> 2010.121.5 dCi (LM16) 76 kW 2003.10 -> 2010.121.5 dCi (LM1E) 78 kW 2005.05 -> 2010.121.9 dCi 66 kW 2003.09 -> 2005.121.9 dCi 68 kW 2004.03 -> .1.9 dCi (LM14, LM1D) 81 kW 2005.05 -> .1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 88 kW 2003.09 -> .1.9 dCi 96 kW 2005.05 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
