Plonvit Motylkowe 10l Nutriboost Intermag
Opis
Plonvit Motylkowe 10l Nutriboost IntermagZawartość składników pokarmowych:5,0% (65,5 g/l) azotu całkowitego (N) 4,1% (53,7 g/l) azotu mocznikowego (NH2) 2,0% (26,2 g/l) tlenku magnezu (MgO) rozpuszczalnego w wodzie 5,0% (65,5 g/l) tritlenku siarki (SO3) rozpuszczalnego w wodzie 0,70% (9,2 g/l) boru (B) w postaci kwasu 0,070% (0,92 g/l) kobaltu (Co) schelatowanego przez EDTA 0,700% (9,2 g/l) miedzi (Cu) w postaci chlorku 1,10% (14,4 g/l) żelaza (Fe) w postaci siarczanu 1,41% (18,5 g/l) manganu (Mn) w postaci siarczanu 0,021% (0,28 g/l) molibdenu (Mo) w postaci soli amonowej 1,10% (14,4 g/l) cynku (Zn) w postaci siarczanuJednorazowa dawka: 1l/haMikroskładniki pokarmowe są całkowicie rozpuszczalne w wodzie.
Instrukcje dotyczące stosowania:PLONVIT MOTYLKOWE stosować nalistnie w postaci roztworu wodnego. Może być stosowany łącznie z innymi preparatami po sprawdzeniu możliwości mieszania.
Terminy stosowania, stężenie roztworu i ilość cieczy użytkowej dostosować do wymagań poszczególnych gatunków roślin, fazy rozwojowej, kondycji roślin, warunków uprawowych oraz techniki oprysku. W trakcie zabiegów unikać dużego nasłonecznienia, wysokiej temperatury oraz wiatru powodującego znoszenie kropel. Stosować wyłącznie w uzasadnionej potrzebie. Nie przekraczać dawki.
Zawartość składników pokarmowych:5,0% (65,5 g/l) azotu całkowitego (N)4,1% (53,7 g/l) azotu mocznikowego (NH2)2,0% (26,2 g/l) tlenku magnezu (MgO) rozpuszczalnego w wodzie5,0% (65,5 g/l) tritlenku siarki (SO3) rozpuszczalnego w wodzie0,70% (9,2 g/l) boru (B) w postaci kwasu0,070% (0,92 g/l) kobaltu (Co) schelatowanego przez EDTA0,700% (9,2 g/l) miedzi (Cu) w postaci chlorku1,10% (14,4 g/l) żelaza (Fe) w postaci siarczanu1,41% (18,5 g/l) manganu (Mn) w postaci siarczanu0,021% (0,28 g/l) molibdenu (Mo) w postaci soli amonowej1,10% (14,4 g/l) cynku (Zn) w postaci siarczanuJednorazowa dawka: 1l/haMikroskładniki pokarmowe są całkowicie rozpuszczalne w wodzie.
Instrukcje dotyczące stosowania:PLONVIT MOTYLKOWE stosować nalistnie w postaci roztworu wodnego. Może być stosowany łącznie z innymi preparatami po sprawdzeniu możliwości mieszania.
Terminy stosowania, stężenie roztworu i ilość cieczy użytkowej dostosować do wymagań poszczególnych gatunków roślin, fazy rozwojowej, kondycji roślin, warunków uprawowych oraz techniki oprysku. W trakcie zabiegów unikać dużego nasłonecznienia, wysokiej temperatury oraz wiatru powodującego znoszenie kropel. Stosować wyłącznie w uzasadnionej potrzebie.
Nie przekraczać dawki.
