Przejdź do treści

BREMBO Tarcza Przód PASSAT B6, B7, B8, T-ROC 312mm

224,49 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 09.9772.11Specyfikacja:Moment dokręcenia [Nm]: 120Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica [mm]: 312średnica otworu centrującego [mm]: 65Minimalna grubość [mm]: 22Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 49.5Informacje:Przetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen PASSAT (362)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT (3C2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.071.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.01 -> 2010.071.6 75 kW 2005.05 -> 2010.071.6 FSI 85 kW 2005.03 -> 2008.061.8 TSI 112 kW 2009.11 -> 2010.071.8 TSI 118 kW 2007.05 -> 2010.072.0 FSI 110 kW 2005.03 -> 2010.072.0 FSI 4motion 110 kW 2005.09 -> 2010.072.0 FSI 125 kW 2007.08 -> 2010.072.0 FSI 147 kW 2005.07 -> 2010.071.6 TDI 77 kW 2009.08 -> 2010.071.9 TDI 77 kW 2005.03 -> 2010.072.0 TDI 81 kW 2008.11 -> 2010.072.0 TDI 88 kW 2005.11 -> 2007.052.0 TDI 90 kW 2005.08 -> 2006.072.0 TDI 100 kW 2005.03 -> 2010.112.0 TDI 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 4motion 103 kW 2005.03 -> 2009.052.0 TDI 16V 103 kW 2005.03 -> 2010.072.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2005.03 -> 2010.082.0 BlueTDI 105 kW 2009.01 -> 2010.112.0 TDI 120 kW 2005.08 -> 2009.052.0 TDI 125 kW 2005.08 -> 2010.072.0 TDI 4motion 125 kW 2009.05 -> 2010.07Volkswagen PASSAT (3G2)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -> .

Volkswagen PASSAT ALLTRACK (365)1.8 TSI 112 kW 2012.01 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TSI 4motion 155 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT ALLTRACK (3G5)1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TSI 4motion 162 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2015.05 -> .

Volkswagen PASSAT Variant (365)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2015.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT Variant (3C5)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.111.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.01 -> 2010.111.6 75 kW 2005.08 -> 2010.111.6 FSI 85 kW 2005.08 -> 2008.061.8 T