Przejdź do treści

BREMBO Tarcza Przód BEETLE, CADDY III, GOLF V 280m

173,13 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki)Nr katalogowy: 09.9167.11Specyfikacja:średnica [mm]: 280średnica otworu centrującego [mm]: 65Minimalna grubość [mm]: 19Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 49.5Moment dokręcenia [Nm]: 120Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Informacje:Przetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .

Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> 2016.071.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> 2016.072.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> 2016.072.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .

Volkswagen CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 74 kW 2005.03 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen GOLF V (1K1)1.4 16V 55 kW 2003.10 -> 2006.051.4 16V 59 kW 2006.05 -> 2008.111.4 FSI 66 kW 2003.10 -> 2006.071.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2008.111.4 TSI 103 kW 2006.05 -> 2008.111.6 75 kW 2004.01 -> 2008.111.6 MultiFuel 75 kW 2007.10 -> 2008.111.6 FSI 85 kW 2003.10 -> 2008.072.0 85 kW 2006.08 -> 2008.111.9 TDI 66 kW 2004.05 -> 2008.111.9 TDI 77 kW 2003.10 -> 2008.111.9 TDI 4motion 77 kW 2004.08 -> 2008.112.0 SDI 55 kW 2004.01 -> 2008.11Volkswagen GOLF V Variant (1K5)1.4 59 kW 2007.06 -> 2009.071.6 75 kW 2007.06 -> 2009.071.6 MultiFuel 75 kW 2007.11 -> 2009.071.9 TDI 77 kW 2007.06 -> 2009.07Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.