Przejdź do treści

Tarcze Klocki BREMBO Przód FIAT DUCATO 2002- 280mm

548,16 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Brembo - PrzódKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: 09.9614.14Specyfikacja:średnica [mm]: 280Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 24Minimalna grubość [mm]: 21.9Wysokość [mm]: 65.5średnica otworu centrującego [mm]: 73Ilość otworów: 5Moment dokręcenia [Nm]: 160Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: P 23 091Specyfikacja:Grubość [mm]: 19.1Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 150Numer WVA: 23917, 23918Szerokość [mm]: 140.5Wysokość [mm]: 65.6Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: BremboInformacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkamiStyk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Fiat DUCATO Autobus (230_)2.0 Panorama/Combinato 80 kW 1994.03 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1994.11 -> 2001.111.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D Combinato 51 kW 1995.06 -> 2002.041.9 TD Combinato 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD Panorama/Combinato 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.10 -> 2002.042.5 D Combinato 62 kW 1994.08 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 80 kW 1994.07 -> 2002.042.5 TDI Panorama/Combinato 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1997.04 -> 2002.042.8 D 64 kW 1998.02 -> 2002.042.8 TDI 90 kW 1997.10 -> 2002.042.8 TDI 4x4 90 kW 1999.07 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2000.11 -> 2002.04Fiat DUCATO Autobus (244_)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 4x4 81 kW 2002.05 -> 2006.072.0 Bipower 81 kW 2002.11 -> .2.0 JTD 62 kW 2002.04 -> .2.3 JTD 81 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 94 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 4x4 94 kW 2002.07 -> .2.8 TD 90 kW 2003.11 -> 2006.072.8 TD 4x4 90 kW 2003.11 -> 2006.072.8 JTD 107 kW 2004.04 -> 2006.07Fiat DUCATO Nadwozie pełne (230_)2.0 80 kW 1994.03 -> 2002.041.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 TD 59 kW 1998.05 -> 2001.111.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD CAT 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.10 -> 2002.042.0 4x4 80 kW 1994.11 -> 2002.042.5 D 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 80 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1998.05 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 D 64 kW 1998.05 -> 2002.042.8 D 4x4 64 kW 1998.08 -> 2002.042.8 TDI 90 kW 1997.10 -> 2002.042.8 TDI 4x4 90 kW 1999.06 -> 2002.04Fiat DUCATO Nadwozie pełne (244_)2.0 81 kW 2002.04 -> .2.0 Bipower 81 kW 2002.11 -> .2.0 JTD 62 kW 2002.04 -> .2.0 4x4 81 kW 2002.05 -> 2006.072.3 JTD 81 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 94 kW 2002.04 -> .2.8 JTD 4x4 94 kW 2002.07 -> .2.8 TD 90 kW 2002.04 -> 2006.072.8 JTD Power 107 kW 2004.05 -> .

Fiat DUCATO platforma / podwozie (230_)2.0 80 kW 1994.03 -> 2002.041.9 D 50 kW 1998.04 -> 2002.041.9 TD 66 kW 1998.04 -> 2002.041.9 D 51 kW 1994.03 -> 2002.041.9 TD CAT 59 kW 1994.08 -> 2002.041.9 TD 60 kW 1994.03 -> 2002.042.0 JTD 62 kW 2001.07 -> 2002.042.5 D 4x4 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 D 62 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 80 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 85 kW 1994.03 -> 2002.042.5 TDI 4x4 85 kW 1998.06 -> 2002.042.8 JTD 94 kW 2000.11 -> 2002.042.8 JTD 4x4 94 kW 2001.10 -> 2002.042.8 TD 4x4 64 kW 1998.05 -> 2001.112.8 JTD 94 kW 2001.03 -> 2002.042.8 D 64 kW 1998.02 -> 2002.042.8 TDI 90 kW 1998.12 -> 2002.04Fiat DUCATO platforma / podwozie (244_)2.0 81 kW 2002.04 -> 2006.072.0 JTD 62 kW 2002.04 -> 2006.072.3 JTD 81 kW 2002.04 -