Przejdź do treści

BREMBO Tarcza Przód PASSAT B7, B8, CC

351,21 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 09.

C306.11Specyfikacja:średnica [mm]: 340średnica otworu centrującego [mm]: 65Minimalna grubość [mm]: 27Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 49.7Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 30Informacje:Przetwarzanie: wysoko nawęglanyTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen PASSAT (362)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2014.123.6 FSI 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT (3G2)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -> .

Volkswagen PASSAT ALLTRACK (365)1.8 TSI 112 kW 2012.01 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TSI 4motion 155 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2012.01 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT ALLTRACK (3G5)1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TSI 4motion 162 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2015.05 -> .

Volkswagen PASSAT CC (357)1.4 TSI MultiFuel 118 kW 2011.01 -> 2012.011.8 TSI 112 kW 2008.11 -> 2010.051.8 TSI 118 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 147 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2012.013.6 FSI 4motion 206 kW 2008.06 -> 2012.013.6 FSI 4motion 220 kW 2008.02 -> 2011.122.0 TDI 100 kW 2008.06 -> 2011.052.0 TDI 103 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 103 kW 2009.08 -> 2012.012.0 BlueTDI 105 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 120 kW 2008.05 -> 2011.052.0 TDI 125 kW 2008.06 -> 2012.012.0 TDI 4motion 125 kW 2009.11 -> 2012.01Volkswagen PASSAT Variant (365)1.4 TSI 90 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.08 -> 2014.121.4 TSI 118 kW 2012.11 -> 2014.121.4 TSI MultiFuel 118 kW 2010.11 -> 2014.121.8 TSI 112 kW 2011.02 -> 2014.121.8 TSI 118 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TSI 155 kW 2010.11 -> 2015.123.6 FSI 4motion 220 kW 2011.01 -> 2014.121.6 TDI 77 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 100 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 103 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 125 kW 2010.08 -> 2014.122.0 TDI 4motion 125 kW 2010.08 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2012.12 -> 2014.122.0 TDI 4motion 130 kW 2013.01 -> 2014.12Volkswagen PASSAT Variant (3G5)1.4 TSI 92 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.11 -> .1.4 TSI 4motion 110 kW 2015.02 -> .1.4 GTE Hybrid 115 kW 2015.06 -> .1.8 TSI 132 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 162 kW 2015.02 -> .2.0 TSI 4motion 206 kW 2015.05 -> .1.6 TDI 88 kW 2014.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.02 -> .2.0 TDI 135 kW 2015.07 -> .2.0 TDI 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 140 kW 2014.11 -> .2.0 TDI 4motion 176 kW 2014.08 -