Przejdź do treści

Fiat Punto 1.2 1.4 99- Sonda Lambda

110,94 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

SONDA LAMBDA KOMPLETNA REGULACYJNA / przed katalizatoremESL-FT-004Ilość biegunów: 4Długość całkowita [mm]: 325Jednostka pakowania: 1NUMERY OE:Producent: Kod OEALFA ROMEO: 46751082BERU: 0 824 010 310BERU: OPH025BOSCH: 0 258 986 615DELPHI: ES2023612B1DELPHI: ES20302-12B1DENSO: DOX-2006DENSO: DOX0150FEBI BILSTEIN: 26297FIAT: 0046751082FIAT: 00467510820FIAT: 46750245FIAT: 46751052FIAT: 46751082FIAT: 467510820FIAT: 504083015IVECO: 05040830150IVECO: 5001834021IVECO: 504083015LANCIA: 46751082MTE-THOMSON: 883440033NTK (NGK-GROUP): 0377NTK (NGK-GROUP): 7978NTK (NGK-GROUP): OZA 675EE1NTK (NGK-GROUP): OZA659-EE3PININFARINA: 467510820TATA: 287154209948VDO: A2C59513169ZZASTOSOWANIE:Marka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Rok produkcjiFIAT, 500 (312_):1.4., 1368, 2007.10 -FIAT, 500 C (312_):1.4., 1368, 2009.09 -1.4., 1368, 2011.09 -FIAT, ALBEA (178_):1.2., 1242, 2001.09 - 2009.121.4., 1368, 2007.01 - 2009.12FIAT, BRAVA (182_):1.2 16V, 1242, 1998.12 - 2002.121.2 16V 80, 1242, 1998.12 - 2002.121.2 16V 80, 1242, 2000.10 - 2001.10FIAT, BRAVO I (182_):1.2 16V 80, 1242, 1998.12 - 2000.101.2 16V 80, 1242, 1998.12 - 2001.101.2 16V 80, 1242, 2000.10 - 2001.10FIAT, BRAVO II (198_):1.4., 1368, 2007.04 -1.4 T-Jet, 1368, 2007.09 -1.4 LPG, 1368, 2008.12 - 2014.121.4 T-Jet, 1368, 2011.06 -FIAT, DOBLO Cargo (223_):1.2 (223ZXA1A), 1242, 2001.03 -1.2 16V, 1242, 2001.11 -1.4., 1368, 2005.10 -1.6 16V (223ZXD1A), 1596, 2001.10 -FIAT, DOBLO nadwozie pełne / kombi (263_):1.4., 1368, 2010.02 -1.4 Natural Power, 1368, 2010.06 -1.4., 1368, 2011.10 -FIAT, DOBLO nadwozie wielkopojemne (MPV) (119_, 223_):1.2 (223AXA1A), 1242, 2001.03 -1.2 16V, 1242, 2005.09 -1.4., 1368, 2005.10 -FIAT, DOBLO nadwozie wielkopojemne (MPV) (263_):1.4 Natural Power, 1368, 2010.02 -1.4., 1368, 2010.02 -1.4., 1368, 2011.10 -FIAT, DOBLO platforma / podwozie (263_):1.4., 1368, 2010.04 -1.4 Natural Power, 1368, 2010.06 -1.4., 1368, 2011.10 -FIAT, FIORINO nadwozie pełne / kombi (225_):1.4 Natural Power, 1368, 2008.06 -FIAT, GRANDE PUNTO (199_):1.2., 1242, 2005.10 -1.2 LPG, 1242, 2008.07 -1.2., 1242, 2010.09 -1.4., 1368, 2005.10 -1.4 16V, 1368, 2005.10 -1.4., 1368, 2006.06 -1.4 T-Jet, 1368, 2007.09 -1.4 16V, 1368, 2007.09 - 2012.071.4 Natural Power, 1368, 2008.07 -1.4 LPG, 1368, 2008.12 -FIAT, IDEA (350_):1.2 16V, 1242, 2004.01 -1.4., 1368, 2003.12 -1.4 16V, 1368, 2004.01 -1.4., 1368, 2005.10 -1.4 LPG, 1368, 2009.03 -FIAT, LINEA (323_):1.4., 1368, 2007.06 -1.4 T-Jet, 1368, 2007.09 -1.4 T-Jet, 1368, 2008.10 -FIAT, MAREA (185_):1.2 16V, 1242, 1998.10 - 2002.052.0 150 20V, 1998, 2001.01 - 2002.05FIAT, MAREA Weekend (185_):1.2 16V, 1242, 1998.10 - 2002.052.0 150 20V, 1998, 2001.01 - 2002.05FIAT, PALIO (178BX):1.2., 1242, 1997.07 - 2002.081.2., 1242, 2001.09 -FIAT, PALIO Weekend (178_):1.2 Flex, 1242, 1997.07 - 2002.081.2 LPG, 1242, 1997.07 - 2002.081.2 (178DYA1A), 1242, 2001.02 -1.2., 1242, 2001.09 -FIAT, PANDA (169_):1.2 Natural Power, 1242, 2007.01 - 2009.111.4., 1368, 2006.10 -1.4 Natural Power, 1368, 2010.01 -1.4 Natural Power, 1368, 2010.09 -FIAT, PANDA Van (169_):1.2 Natural Power, 1242, 2007.01 - 2009.111.4 Natural Power, 1368, 2009.10 -FIAT, PUNTO (188_):1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...), 1242, 1999.09 - 2006.121.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250), 1242, 1999