Przejdź do treści

BLOKADA ROZRZĄDU Land Rover Discovery Freelander 2 Range Rover Evoque 2.2

339,95 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

BLOKADA ROZRZĄDU Land Rover Discovery Freelander 2 Range Rover Evoque 2.2Profesjonalny zestaw blokad rozrządu Ford Volvo, Mazda, Land Rover, Jaguar diesel / benzynaRenomowanej marki AMD TOOLSBenzyna: 1.25, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.3 16VDiesel: 1.4D, 1.6D TDCi, 1.8D TCi/TDCi/TDdi, 2.0D, 2.2D TDCiZestaw marki AMD TOOLS przeznaczony został do większości silników FORD, Mazda, Volvo zarówno diesel jak i benzyna z paskiem oraz łańcuchem rozrządu.

Przyrządy do blokowania wałów rozrządu, wałów korbowych, trzpienie do blokady kół zamachowych, trzpienie do blokady napinaczy oraz ściągacz kół zębatych.⬇️ ZASTOSOWANIE:✅ Ford 1.25, 1.4, 1.6 16V, 1.5 and 1.6 TI-VCT :C-MAX (07-10), Cougar (98-01), Fiesta (95-15), Focus (98-11), Focus C-MAX (03-07), Fusion (02-12), Galaxy (06-12), Mondeo (93-12), Puma (97-02), S-MAX (06-12), Tourneo Connect (02-06), Transit (06-12), Transit Connect (02-06), RS1800 1.8 16v1.25 - kody silników oraz dodatkowe informacje:DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG, F8JA, F8JB, FUJA, FUJB, M7JA, M7JB, SNJA, SNJB, STJA, STJB - Zetec-SE (Sigma) Petrol : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta 1.25L Zetec-SE Sigma benzyna: (303) Engine : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta1.4 - kody silników oraz dodatkowe informacje:ASDA, ASDB, FHA, FHB, FHD, FHF, FXDA, FXDB, FXDC, FXDD, FXJA, FXJB, FXJC, RTJA, RTJB, SPJA, SPJC, UTJA - Zetec-SE (Sigma) benzyna : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta1.5 16V - dodatkowe informacje:Duratec-16V Ti-VCT (Sigma) benzyna : (303) Engine : (3) Power Train : 2013.00 (05/2012-) : Ecosport1.6 16V - kody silników :B4164S3, FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH, FYJA, FYJB, FYJC, HWDA, HWDB, L1F, L1J, L1L, L1N, L1Q, L1T, L1V, L1W, SHDA, SHDB, SHDC - Duratec-16V (Sigma) Petrol : (303) Silnik : Power Train : 2003.75 (06/2003-) : C-MAX , 1.6L Zetec-SE (Sigma) Benzyna : (303) Silnik : (3) Power Train : 1996 (08/1995-02/2002) : Fiesta✅ Mazda:121 ZQ (95-00), 2 DY (02-07), 3 BK (03-09), 3 BL (09-15), 5 CR (05-10), 5 CW (10-12), 6 GG/GY (02-07), 6 GH (07-15), MPV LW (02-05), MX-5 NC (05-15), Tribute EP (04-06)1.6 SCTi Ecobost - kody silnikówJQDA, JQDB, JTDA, JTDB1.6 Ti-VCT - kody silnikówHxDA, HxJA, HxJB, IQDA/B, IQDB, PNBA, PNDA, RHBA, SIDA1.7 - informacje dodatkoweZetec-S VCT (Sigma) Petrol : (303) Engine : (3) Power Train : 1998 (06/1997-12/2001) : Puma1.8 i 16V - kody silnikówCDBB, CGBA, CGBB, CHBA, CHBB, CSDA, CSDB, Q7DA, QQDA, QQDB, QQDC, L8, B4184S11, B4184S4, B4184S8, EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL, EYPA, EYPC, RKA, RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK✅ Volvo:C30 (06-13), S40 (06-12), S80 (07-11), V50 (04-12)B4164S3 (napęd pasowy), B4184S11 (napęd łańcuchowy), B4204S3 (napęd łańcuchowy)2.0 - kody silnikówALDA, EDBA, EDBB, EDBC, EDBD, EDDB, EDDC, EDDD, EDDF, HMDA, NGA, NGB, NGC, NGD, 4204S3, B4204S4, AOBA, AOBC, AODA, AODB, AODE, AOWA, AOWB, CJBA, CJBB, LF, N4JB, SYDA, TBBA, TBBB, TBWA, TBWB2.3 16V - kody silnikówGZ, GZFA, GZFB, GZFC, L3, SEBA, SEWA2.5 - kody silnikówDuratec-HE (MI4) Petrol : (303) Engine : (3) Power Train : 2012 (04/2011-) : Ranger⬇️ ZASTOSOWANIEFord Focus/ Cmax 1.6 Ti-vct 2003 -, 2.0 TdciFord: B-MAX, C-MAX (03-13), Fiesta mk7 (08-12),Focus mk2 mk3 (2004 - ) Focus C-MAX (03-07),Grand C-MAX (10-13), Mondeo mk4 (07-11)1.6 16V TI-VCT2.0 TDCIKODY SILNIKA:HXJA, HXJB, HXDA, IQDA, IQDB, PNBA, PNDA,RHBA, SIDA G6DA, G6DB, G6DC⬇️ Zastosowanie 2.0 2.0 DOHC :✅ Ford 2.0 2.2 TDCI :Focus C-MAX/ C-MAX 2003 - 2011C-MAX (2nd Gen) 2010 - 2015C-MAX 2015 - 2020Focus MKII 2004 - 2011Focus MKIII 2011 - 2015Focus 2015 - 2018Grand C-MAX 2010 - 2015Grand C-MAX 2015 - 2020Galaxy 2006 - 2015Galaxy 2015 - 2018Kuga 2008 - 2015Kuga 2014 - 2018Mondeo Mk4 2007 - 2015Mondeo Mk5 2014 - 2018S-MAX 2006 - 2015S-MAX 2015 - 2018⬇️ KOD SILNIKA :2.0 TDCi - AZBA AZBC AZWA AZWC G6DA G6DB G6DC G6DD G6DE G6DF G6DG IXDA KLBA KLWA LPBA QXBA QXBB QXWA QXWB T7CA T7CE T7CF T7CJ T7CK T7CL T7CN T7CP T7CQ T7DA T7DB T7DD T7MA T7MB T7MC T7MD T8CA T8CC T8CD T8CH T8CI T8CJ T8CL T8CM T8CN T8CP T8DA T8DE T8DF T8MA T8MB T8MC T9CA T9CB T9CC T9CD T9CE TXBA TXBB TXDA TXDB TXMA TXWA TYBA TYDA TYMA TYWA UFBA UFBB UFCA UFCB UFCD UFDA UFDB UFMA UFWA UKBA UKBB UKDA UKDB UKMA UKWA XRMA XRMB XRMC2.2 TDCi KNBA KNBB KNWA KNWB Q4BA Q4WA✅ Jaguar 2.2 :XF (X250) 2011 - 2015⬇️ KOD SILNIKA :AJi4D/224DT✅ Land Rover 2.2Discovery Sport eD4, SD4, TD4 (L550) 2015 - 2016Freelander 2 eD4, SD4, TD4 (L359) 2006 - 2015Range Rover Evoque eD4, SD4, TD4 (L538) 2011 - 2015⬇