Przejdź do treści

Magneti Marelli 341301580000 Zestaw paska rozrządu

106,49 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ZESTAW PASKA ROZRZĄDU MAGNETI MARELLI 341301580000DODATKOWE INFORMACJESzerokość [mm]:15Ilość zębów:104Urządzenia napędzane:agregat napędzany: wałek rozrząduKODY OEMAGNETI MARELLI341301580000KODY OEMFIAT71740977Dobieraj części tylko według numeru nadwozia (VIN)Opis nie uwzględnia zmian w rodzajach montowanych części których mógł dokonać producent danej marki samochodu. Zakres dat jest okresem produkcji określonego modelu a niekoniecznie okresem montażu części. Nie jesteś pewny/a czy oferowany produkt będzie pasował Twojego samochodu? Wyślij w zapytaniu do sprzedającego dokładne dane Twojego pojazdu wraz z numerem VIN, jeżeli będzie to możliwe potwierdzimy zgodność numerów. Proszę zawsze porównać określony numer dla Twojego pojazdu, aby uniknąć nieprawidłowego zakupu.

Marka, Model:Typ, Pojemność silnika [ccm], Moc silnika [KW], Moc silnika [KM], Rok produkcjiAUTOBIANCHI, Y10:1.0, 999, 33, 45, 1985.03 - 1995.101.0 4WD, 999, 37, 50, 1986.12 - 1995.101.0 Cat, 999, 33, 45, 1987.10 - 1995.101.1 4WD, 1108, 42, 57, 1989.06 - 1995.101.1, 1108, 42, 57, 1989.06 - 1995.101.1, 1108, 37, 50, 1990.02 - 1992.091.1 i.e. Cat, 1108, 42, 57, 1990.09 - 1995.10FIAT, PANDA (141_):750, 769, 25, 34, 1986.01 - 2003.101000, 999, 37, 50, 1985.01 - 1992.121000 4x4, 999, 32, 44, 1986.01 - 1989.071000, 999, 32, 44, 1986.01 - 1992.041000 4x4, 999, 37, 50, 1986.01 - 1992.121000 4x4, 999, 33, 45, 1986.05 - 1994.121000 i.e. Cat, 999, 33, 45, 1987.10 - 1998.081100, 1108, 37, 50, 1991.05 - 1999.121100 Trekking 4x4, 1108, 37, 50, 1991.10 - 2004.071100, 1108, 40, 54, 1995.02 - 2003.091100 4x4, 1108, 40, 54, 1995.02 - 2004.07FIAT, PANDA Nadwozie pełne / liftback (141_):750, 764, 25, 34, 1986.01 - 1992.071000, 999, 32, 44, 1986.01 - 1992.021000 i.e, 999, 33, 45, 1992.08 - 2004.02FIAT, PUNTO (176_):55 1.1, 1108, 40, 54, 1993.09 - 1999.09FIAT, PUNTO Van (176_):1.1, 1108, 40, 54, 1996.04 - 2000.02FIAT, TIPO (160_):1.1 (160.

AA), 1108, 41, 56, 1988.01 - 1991.10FIAT, UNO (146_):45 i.e. 1.0 (146E, 146A), 999, 33, 45, 1984.10 - 1995.1045 1.0 (146A.

ED), 999, 32, 44, 1986.06 - 1993.121.0 (146E), 999, 31, 42, 1989.06 - 1992.0260 1.1, 1108, 42, 57, 1989.04 - 1992.1250 1.1, 1108, 37, 50, 1990.01 - 1993.1250 i.e. 1.1, 1116, 36, 49, 1992.06 - 1993.12LANCIA, Y (840_):1.1 (840AE), 1108, 40, 54, 1995.11 - 2003.09LANCIA, Y10 (156_):1.0 Fire (156AA), 999, 33, 45, 1985.03 - 1989.061.0 Fire (156AA, 156AD), 999, 37, 50, 1985.03 - 1990.021.0 Fire (156B, 156AD), 999, 32, 44, 1985.06 - 1991.061.0 Fire Catalytic-Conv (156AE), 999, 33, 45, 1987.10 - 1992.021.0 Fire Napęd na wszystkie koła (156AA), 999, 37, 50, 1987.12 - 1990.021.0 Fire Napęd na wszystkie koła (156AE), 999, 33, 45, 1987.12 - 1992.021.1 i.e. Fire (156AG), 1108, 37, 50, 1989.07 - 1995.091.1 i.e Fire (156AC), 1108, 42, 57, 1989.08 - 1992.061.1 i.e Fire Napęd na wszystkie koła (156AC), 1108, 42, 57, 1989.08 - 1992.061.1 i.e. Fire Napęd na wszystkie koła (156AG), 1108, 37, 50, 1992.09 - 1995.121.1 Fire Napęd na wszystkie koła (156AG), 1108, 40, 54, 1995.01 - 1995.121.1 Fire (156AG), 1108, 40, 54, 1995.01 - 1995.12