Przejdź do treści

Klocki Hamulcowe Przód Hyundai Sonata Lantra Ii

54,92 zł
Dostawa od 12,69 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

ZESTAW CZTERECH KLOCKÓW HAMULCOWYCH NAOŚ PRZEDNIĄZESTAW PASUJE DOHYUNDAI COUPE RD1.6 16V G4GR 116KM 1998.03 - 2002.041.6 I 16V 4G61 114KM 1996.12 - 2002.042.0 G4DF 137KM 1999.08 - 2002.012.0 16V G4GF 139KM 1996.08 - 2002.042.0 16V G4DF 135KM 2001.03 – 2002.04HYUNDAI ELANTRA XD1.6 G4ED-G 107KM 2000.06 -1.8 G4BB 132KM 2000.06 -2.0 G4GC 141KM 2000.06 -2.0 G4GC-G 139KM 2000.06 -2.0 CRDI D4EA 113KM 2001.04 -HYUNDAI ELANTRA SEDAN XD1.6 G4ED-G 107KM 2000.06 -1.6 - 90KM 2000.06 - 2006.071.8 G4BB 132KM 2000.06 -2.0 G4GC 141KM 2000.06 -2.0 G4GC-G 139KM 2000.06 -2.0 CRDI D4EA 113KM 2001.04 -HYUNDAI LANTRA I J-11.6 I.

E. 16V G4CR 106KM 1990.10 - 1995.111.6 I.

E. 16V G4CR 114KM 1990.10 - 1995.111.8 I.

E. 16V G4CN 127KM 1990.10 – 1995.11HYUNDAI LANTRA II J-21.5 12V G4EK 88KM 1996.12 - 2000.091.6 16V 4G61 114KM 1995.11 - 2000.091.6 I G4GR 90KM 1995.11 - 2000.091.8 16V G4GM 128KM 1995.11 - 2000.091.9 D DJY 68KM 1998.03 - 2000.092.0 - 136KM 1997.04 - 2000.052.0 16V G4GF 139KM 1996.08 – 2000.09HYUNDAI LANTRA II WAGON J-21.5 12V G4EK 88KM 1997.04 -1.6 16V 4G61 114KM 1996.02 -1.6 I G4GR 90KM 1996.02 -1.8 16V G4GM 128KM 1996.02 -1.9 D DJY 68KM 1998.03 -2.0 - 136KM 1997.04 - 2000.052.0 16V G4GF 139V 1996.12 -HYUNDAI SONATA II Y-21.8 I 4G62 95KM 1988.09 - 1993.102.0 I G4CP-U 109KM 1991.01 - 1993.102.0 I G4CP 101KM 1988.09 - 1991.082.0 I 16V G4CP-D 130KM 1991.01 - 1993.102.4 I G4CS 113KM 1988.09 - 1991.083.0 I V6 G6AT 145KM 1991.01 – 1993.10HYUNDAI SONATA III Y-31.8 I G4CM 98KM 1993.05 - 1998.062.0 I G4CP 105KM 1994.06 - 1996.082.0 I - 95KM1996.08 - 1998.062.0 I 16V G4CP-D 139KM 1993.05 - 1998.062.0 I 16V G4CP-DM 125KM 1996.06 - 1998.063.0 I V6 G6AT 146KM 1993.05 – 1998.06HYUNDAI SONATA IV EF2.0 16V G4JP-G 136KM 1998.06 - 2001.102.4 16V - 143KM 1998.03 - 2001.102.5 V6 24V G6BV-G 160KM 1998.06 - 2001.10UWAGA!!!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ IŻ W POWYŻSZYCH MODELACHAUT BYŁY MONTOWANE INNE RODZAJE KLOCKÓWDLATEGO PROSIMY O PODANIE NUMERU VIN W CELU PRAWIDŁOWEGO DOBORU CZĘŚCI.

WYMIARY KLOCKA:Strona zabudowy: Oś przedniaSystem hamulcowy: AkebonoDługość [mm]: 137Wysokość [mm]: 54,3grubość [mm]: 17C10503