Przejdź do treści

Tarcze Klocki Textar Tył CITROEN C4

903,10 zł
Darmowa dostawa
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe Textar - TyłKomplet na oś Nr katalogowy: 92202103Specyfikacja:średnica [mm]: 249Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 9,0Wysokość [mm]: 69,2Wzór otworów/Ilość otworów: 04/04średnica końcówki wałka [mm]: 30Minimalna grubość [mm]: 7,5średnica otworu [mm]: 108,0średnica otworu centrującego [mm]: 56,0Informacje:Typ tarczy hamulcowej: pełnyArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsówArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z łożyskiem kołaPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 2355402Specyfikacja:Szerokość [mm]: 87Wysokość [mm]: 53Grubość [mm]: 17,2System hamulcowy: LucasInformacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: nie przygotowany dla wskaźnika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowegoStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Citroen C4 CACTUS1.2 VTi 75 55 kW 2014.09 -> .1.2 VTi 82 60 kW 2014.09 -> .1.2 THP 110 81 kW 2014.09 -> .1.2 THP 130 96 kW 2017.11 -> .1.6 HDi 90 68 kW 2014.09 -> .1.6 BlueHDi 100 73 kW 2014.09 -> .

Citroen C4 coupe (LA_)1.4 16V 65 kW 2004.11 -> 2011.071.6 16V 80 kW 2004.11 -> 2011.071.6 VTi 120 88 kW 2008.07 -> 2011.071.6 THP 150 110 kW 2008.07 -> 2011.072.0 16V 100 kW 2004.11 -> 2007.072.0 VTR 103 kW 2006.10 -> 2007.122.0 16V 130 kW 2004.11 -> 2010.121.6 HDi 66 kW 2004.11 -> 2011.071.6 HDi 80 kW 2004.11 -> 2011.072.0 HDi 100 kW 2004.11 -> 2010.122.0 HDi 103 kW 2008.07 -> 2011.07Citroen C4 I (LC_)1.4 16V 65 kW 2004.11 -> 2011.071.6 16V 80 kW 2004.11 -> 2011.071.6 16V Bio-Flex 80 kW 2007.09 -> 2008.071.6 Flex 81 kW 2009.02 -> 2011.071.6 VTi 120 88 kW 2008.07 -> 2011.071.6 THP 140 103 kW 2008.07 -> 2011.071.6 THP 150 110 kW 2008.07 -> 2011.072.0 16V 100 kW 2004.11 -> 2007.072.0 16V 103 kW 2004.11 -> 2011.072.0 16V 105 kW 2006.09 -> 2009.072.0 16V 130 kW 2004.11 -> 2008.071.6 HDi 66 kW 2004.11 -> 2011.071.6 HDi 80 kW 2004.11 -> 2011.071.6 HDi 85 kW 2006.07 -> 2011.072.0 HDi 81 kW 2007.04 -> 2008.072.0 HDi 100 kW 2004.11 -> 2011.072.0 HDi 103 kW 2008.07 -> 2011.07Citroen C4 sedan1.6 16V 80 kW 2006.07 -> 2011.072.0 Flex 109 kW 2008.10 -> 2013.012.0 Flex 111 kW 2006.07 -> 2013.082.0 16V 103 kW 2006.07 -> .2.0 Exclusive 16V 105 kW 2007.07 -> 2008.121.6 HDi 80 kW 2006.07 -> 2011.072.0 HDi 81 kW 2007.04 -> 2011.122.0 HDi 103 kW 2007.06 -> 2010.12Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.