Przejdź do treści

GATES Pasek klinowy wielorowkowy, Micro-V 5PK1113

42,87 zł
Dostawa od 14,99 zł
erli.pl Zobacz w sklepie

Opis

GATESPASEK MICRO-V Pasek klinowy wielorowkowy, Micro-VG 5PK1113Materiał EPDM (etylen-propylen-dien-kauczuk)Kolor czarnyIlożć żeber 5Szerokość [mm] 17.8Długość [mm] 1113Przestrzegaj danych technicznychKod EAN: 5412571006506ZASTOSOWANIEAUDI A4 (8E2, B6) S4 quattro BBK 253 344 4163 2003.03 - 2004.12AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro BBK 253 344 4163 2003.03 - 2004.12AUDI A4 Avant (8ED, B7) S4 quattro BBK 253 344 4163 2004.11 - 2008.06AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) S4 quattro BBK 253 344 4163 2004.03 - 2009.03AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.2 FSI quattro CDRA 273 371 4163 2009.11 -AUDI ALLROAD (4BH, C5) 4.2 V8 quattro BAS 220 299 4163 2002.07 - 2005.08AUDI Q7 (4LB) 4.2 FSI quattro BAR 257 350 4163 2006.03 - 2010.05DACIA DOKKER 1.6 K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2012.11 -DACIA DOKKER 1.6 LPG K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2013.11 -DACIA DOKKER Express 1.6 K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2012.12 -DACIA DOKKER Express 1.6 LPG K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2013.11 -DACIA LODGY 1.6 K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2012.03 -DACIA LODGY 1.6 LPG K7M 812, K7M 828 61 83 1598 2013.11 -DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) K7J 710 55 75 1390 2004.09 -DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) K7J 710, K7J 714 55 75 1390 2006.02 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) K7M 710 64 87 1598 2004.09 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel K7M 718 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2009.03 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2009.03 -DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2007.02 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2007.02 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel K7M 710 64 87 1598 2008.11 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel K7M 718 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN MCV II 1.6 K7M 812 62 84 1598 2013.06 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.4 K7J 710 55 75 1390 2009.01 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 K7M 710 64 87 1598 2008.03 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 Bifuel K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA SANDERO 1.4 K7J 710 55 75 1390 2008.06 -DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG K7J 714 53 72 1390 2009.01 -DACIA SANDERO 1.6 K7M 710 64 87 1598 2008.06 -DACIA SANDERO 1.6 Hi-Flex (BS1H) K7M 732 64 87 1598 2008.06 - 2012.12DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 K7M 800 62 84 1598 2010.05 -DACIA SANDERO 1.6 LPG K7M 818 62 84 1598 2010.05 - 2012.10DACIA SANDERO 1.6 LPG (BS03) K7M 818 60 82 1598 2011.01 - 2012.12HONDA INSIGHT (ZE) 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18) ECA1 56 76 995 2000.04 - 2006.12HYUNDAI H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) 2.4 4WD G4JS 99 135 2351 2001.06 - 2004.04HYUNDAI H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) 2.4 G4JS 107 145 2351 2001.11 - 2004.04HYUNDAI H-1 / STAREX nadwozie wielkopojemne (MPV) 2.4 G4JS 101 137 2351 2003.02 - 2004.04HYUNDAI H-1 Travel (TQ) 2.4 G4CS 101 137 2351 2008.02 -HYUNDAI HIGHWAY VAN 2.0 16V G4JP 100 136 1997 2000.03 - 2004.03HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 G4BP 99 135 1997 2001.08 - 2006.03HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V G4JS-G 107 146 2351 2001.02 - 2006.03HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 G4JS-G 100 136 2351 2001.02 - 2006.03HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V G4JS-G 100 136 2351 2001.02 - 2006.03HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 G4JS-G 107 146 2351 2001.02 - 2006.03HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V G4JP-EG 96 131 1997 2001.10 - 2004.11HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V 106 144 1997 2001.10 - 2004.11HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 16V G4BS 105 143 2351 1998.03 - 2001.10HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 G4JP-G 100 136 1997 2000.03 - 2008.07HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 G4CP-D 103 140 1997 2001.03 - 2003.10KIA SORENTO I (JC) 2.4 G4JS 102 139 2351 2002.08 -LADA LARGUS kombi 1.6 VAZ-K7M 62 84 1598 2012.03 -LADA LARGUS Nadwozie pełne 1.6 VAZ-K7M 62 84 1598 2012.03 -MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) 4G92 (SOHC 16V) 83 113 1597 1992.04 - 1996.04MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) 4G92 (SOHC 16V) 84 114 1597 1993.08 - 1995.08MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) 4G93 (DOHC 16V) 103 140 1834 1992.04 - 1996.04MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 4G93 (SOHC 16V) 93 126 1834 1992.11 - 1996.08MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 4G93 (SOHC 16V) 85 116 1834 1994.02 - 1996.08MITSUBISHI GALANT V sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 4G93 (SOHC 16V) 93 126 1834 1992.11 - 1996.08MITSUBISHI GALANT V sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1